/ Sport
Így reagált Szoboszlai Dominik csapata fantasztikus sikere után
Így reagált Szoboszlai Dominik csapata fantasztikus sikere után
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

A Liverpool 2-0-ra legyőzte otthon a címvédő Manchester Cityt az angol labdarúgó-bajnokság 13. fordulójában, Szoboszlai Dominik pedig végig a pályán volt, komoly része volt a nagyon fontos sikerben.

Hirdetés

A Manchester City újabb kínos vereségbe szaladt bele, Pep Guardiola csapata minden sorozatot figyelembe véve már hét mérkőzés óta nyeretlen, míg Arne Slot együttese már kilenc pont előnnyel vezeti a bajnokságot - írja az origo.hu.

Szoboszlai Dominik a meccs után elmondta, "Mielőtt a pályára léptünk, megkérdeztem a többieket, hogy a Real Madrid vagy a Manchester City ellen lesz jobb a hangulat, és ők mondták, hogy a City ellen."

Hirdetés

A siker után a magyar válogatott csapatkapitánya a közösségi oldalán is üzent a követőinek, azt írta, hihetetlen este volt a reflektorfények alatt, de már előre tekintett a szerdai meccsükre.

A Liverpool szerdán újra bajnokit játszik majd, a hétközi fordulóban a Newcastle United otthonában lép majd pályára a Premier League első helyén álló csapat.


 

Iratkozzon fel a Kárpátinfo.net csatornáira: 
Facebook, Instagram, Twitter, Telegram

Olvassa a Kárpátinfo.net híreit a Google News oldalon.


Forrás