/ Sport
Kiderült, kivel találkozik az MK-címvédő Fradi női kézicsapata a negyeddöntőben
Kiderült, kivel találkozik az MK-címvédő Fradi női kézicsapata a negyeddöntőben
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

A címvédő Ferencváros a Vác csapatával találkozik a női kézilabda Magyar Kupa negyeddöntőjében.

Hirdetés

A szövetség székházában kedden megtartott sorsoláson kiderült az is, hogy bajnok Győr az NB I/B-s Szombathellyel, a Debrecen a Siófokkal, az MTK Budapest pedig a Budaörssel mérkőzik - írja az origo.hu.

A két Bajnokok Ligája-résztvevő, a Győr és az FTC ebben a körben csatlakozik a mezőnyhöz. A hivatalos játéknap március 29., szerda.

Hirdetés

A párharcok egy mérkőzésen dőlnek el. Azonos osztályban szereplők esetén döntetlen végeredménynél a vendégcsapat jut a négyes döntőbe, míg a szombathelyi találkozón a hazai csapatnak kedvezne a döntetlen.

Az elődöntőt és a helyosztókat április 22-23-án rendezik Tatabányán.

A női MK negyeddöntőinek párosítása:

FTC-Rail Cargo Hungaria - Praktiker-Vác
Szombathelyi KKA (NB I/B) - Győri Audi ETO KC
MTK Budapest - Moyra-Budaörs
DVSC Schaeffler - Siófok KC

Forrás