Beregszászban az Ivan Franko utcán megrongáltak egy önkormányzati tulajdonban lévő tárgyat. A sofőr elhajtott a helyszínről. Feljelentést tettek a rendőrségen - közölte Babják Zoltán, Beregszász polgármestere Facebook-oldalán.
"A BeregVideo térfigyelő kameráinak köszönhetően lehetőség nyílik különféle szabálysértések rögzítésére és azokra való megfelelő reagálásra. A videokamera-hálózat bővítése megteremti a feltételeket a közbiztonság erősítéséhez kistérségünkben. " - közölte a polgármester.
"Legutóbb az Ivan Franko utcán rögzítettük az önkormányzati tulajdonban lévő tárgy megrongálását. Egy sofőr kidöntötte a behajtást megakadályozó oszlopot és elhajtott a helyszínről. A BeregVideo munkatársai feljelentést tettek a rendőrségen, így a szabálysértőre a törvénynek megfelelően szabnak ki büntetést."
- írta Babják Zoltán
Iratkozz fel a Kárpátinfo.net csatornáira: Facebook, Instagram, Twitter, Telegram, Google Hírek
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke