/ Közélet
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben
Az orosz hadsereg több rakétát lőtt ki Odesszára, melynek következtében legalább öten meghaltak, sokan megsérültek.
Hirdetés
Közölte az RBC-Ukraine Andrij Jermaknak, az Elnöki Hivatal vezetőjének Twitter-fiókjára hivatkozva.
Hirdetés
"5 halott és 18 ukrán állampolgár megsebesült. Ezek csak azok, akiket megtaláltak. És nagy valószínűséggel még többen lesznek"
- írja Jermak.
Az is ismert, hogy a halottak között egy három hónapos baba is van.
"Semmi sem szent. Abszolút. A gonosz elnyeri büntetését"
- tette hozzá Jermak.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke