/ Közélet
A vízellátás fejlesztéséről tanácskoztak Beregszászban
A vízellátás fejlesztéséről tanácskoztak Beregszászban
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Elkészült a Beregszászi kistérség előfizetői részére a vízellátás és vízelvezetés fejlesztésére vonatkozó terv - tudatta közösségi oldalán Babják Zoltán polgármester.

Hirdetés

Kiemelte, hogy a  terv előzetes prezentációját - mely a vízellátás stabilizálására és a szolgáltatások minőségének javítására vonatkozik - a városi tanács képviselői és szakértői áttekinthették.

Megtudhattuk, hogy többek között bemutatásra kerültek a hálózatbővítési lehetőségek a városban és az elöljárói körzetekben.

Az eseményen számos további kérdés merült fel, a prezentációt ezeket figyelembe véve egészítik ki. A kész anyagot a nyílvánosság is megtekintheti - összegezte Babják Zoltán.