/ Közélet
Belügyminisztérium: A vétkesek kapnak katonai behívót Ukrajnában, de nem tömegesen
Belügyminisztérium: A vétkesek kapnak katonai behívót Ukrajnában, de nem tömegesen
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Vadim Deniszenko, a belügyminiszter tanácsadója válaszolt arra a kérdésre, hogy behívják-e az ukrán hadseregben a bűnös állampolgárokat.

Hirdetés

A Korrespondent.net híradása szerint Vadim Deniszenko belügyminiszter tanácsadója egy TV-műsorban biztosította a nézőket,

hogy az ukrán fegyveres erőkbe való sorozás nem tömegjelenség.

Ez aligha olyan tömeges, amely javíthatja a hadsereg harci kedvét, és drámai módon növelhetné a hadseregbe vonulók számát - mondta  a belügyminiszter tanácsadója.

Elvileg elegendő számú önkéntesünk van - mondta Deniszenko.

Azt is elmondta, hogy bizonyos régiókban ezt valószínűleg azért tették, hogy hassanak azokra az emberekre, akik kezdték elfelejteni, hogy folyik a háború.

"De ez nem tömeges jelenség" - mondta a belügyminiszter tanácsadója.