/ Sport
A Fradi bejutott a női kézilabda Magyar Kupa négyes döntőjébe
A Fradi bejutott a női kézilabda Magyar Kupa négyes döntőjébe
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

A címvédő Ferencváros 34-28-ra legyőzte a Vác csapatát a női kézilabda Magyar Kupa keddi negyeddöntőjében.

Hirdetés

A Bajnokok Ligája-negyeddöntős fővárosiaknál Kukely Anna és Klujber Katrin hét-hét góllal, Janurik Kinga egy félidő alatt kilenc védéssel járult hozzá a sikerhez. A vendégeknél Marincsák Nikolett ugyancsak hétszer talált be - írja az origo.hu

Az elődöntő sorsolását hétfőn 17.45 órakor tartják, a négyes döntőt pedig április 22-23-án rendezik Tatabányán.

Forrás