/ Kékfény
Egyedül utazott a hatéves kislány egy marsrutkában Ukrajnában
Egyedül utazott a hatéves kislány egy marsrutkában Ukrajnában
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

December 26-án Ukrajnában, Odesszában, az egyik kisbuszban találtak egy pizsamában és papucsban lévő hatéves kislányt, aki felnőttek nélkül utazott.

Hirdetés

Az egyik utas észrevette az időjárásnak nem megfelelően öltözött gyereket és felhívta a rendőrséget

– írja a Golos.ua hírportál az Odesszai Megyei Rendőrség nyomán. 

A kislány elmondta, hogy a szülei veszekedtek, ami nem tetszett neki. Ezért kiment a házukból és felszállt a buszra.

Hirdetés

A rendőrök megetették, pokrócba bugyolálták és átadták a fiatalkorúak prevenciós dolgozóinak a kislányt.

A kislány elmondta a rendőrségnek a nevét, vezetéknevét és az intézményt, amelyben tanul.

Az oktatási intézmény képviselői azonnal csatlakoztak a gyermek szüleinek felkutatásához, és néhány perc múlva a tisztviselők felvették a kapcsolatot a gyermek édesanyjával.

A nő elmondta, amikor munkába indult, apjára hagyta lányát.

Az anya azonnal elment a gyerekért. Hogy a hatéves gyermek hogyan került egyedül a kisbuszba, vizsgálják a rendőrök.