December 22-én sor került a Beregszászi Városi Tanács következő tanácsülésére.
Ezen bejelentésre került, hogy változások történtek a képviselőtestületben
- írja Babják Zoltán, polgármester közösségi oldalán.
Tájékoztatott továbbá arról is, hogy Mester András (KMKSZ – UMP) lemondott a képviselői mandátumáról, mivel kinevezték Gecse elöljárójává (sztárosztájává).
A törvénynek megfelelően Heé Arnold foglalta el a helyét a képviselők között.
Ezt követően a Beregszászi Városi Territoriális Közösség 2021. évi büdzséje tervezetének megvitatására került sor, amely 345,896 millió hrivnyás bevételt, illetve kiadást irányoz elő - emelte ki városunk első embere.
A képviselők jóváhagyták a pénzügyi dokumentumot.
Emellett megszavaztak több más, a városrendezéssel kapcsolatos, 2021-re szóló kérdést is, amelyek tervezett költségvetése 14,235 millió hrivnya.
A tanácsülésen jóváhagyták a városépítési dokumentáció utolsó szakaszát is, módosítva a város területe övezetekre történő felosztásának tervét.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke