Fejbe lőtt ember holttestét emelték ki a tóból, sajtóinformációk szerint a férfi öngyilkosságot követhetett el.
Egy holttestet találtak Balatonszepezd és Révfülöp között, a Balatonban – számolt be a 24.hu. nyomán a hirado.hu. A portál egyik olvasója szerint a megtalált férfi fejbe lőtte magát.
Bartók Judit, a Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az esettel kapcsolatban a lap kérdéseire reagálva elmondta, hogy
a rendőrség általános közigazgatási rendtartás szabályai szerint vizsgálja a haláleset körülményeit.
Felidézték, hogy korábban egy idős férfi is fejbe lőtte magát a veszprémi Barátság parkban.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke