Egy 1996-os születésű férfi holttestét emelték ki egy csatornából a Beregszászi járásban. A rendőrség vizsgálja az esetet.
Erről a Rendkívüli Helyzetek Állami Szolgálata (DSZNSZ) kárpátaljai kirendeltsége számolt be hivatalos oldalán.
A katasztrófavédelmisek közleménye szerint 2026. április 3-án 13:45-kor érkezett bejelentés a mentőszolgálathoz a rendőrségtől, miszerint egy férfi holttestét találták meg egy csatornában a Beregszászi járás területén, a Nagyberegi kistérséghez tartozó Alsóremete (Nyizsni Remeti) településen.
A tűzoltók emelték ki a testet
A helyszínre riasztott egységek 14:43-kor emelték ki a vízből az 1996-ban született férfi holttestét, akit feltehetően vízbe fulladás ért. A testet ezt követően átadták a rendőrség munkatársainak.
A mentésben a beregszászi 17-es számú állami tűzoltó- és mentőegység egy járműve vett részt.
Az eset körülményeit a hatóságok vizsgálják.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke