/ Kékfény
Tűzeset. Illusztráció
Tűzeset. Illusztráció
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Tűz ütött ki egy osztrák kórházban a Bécstől délre fekvő Mödlingben kedden, három ember meghalt, körülbelül 90 beteget biztonságba helyeztek, adta hírül a hirado.hu.

Hirdetés

A kórház vezetősége a sajtóval azt közölte, hogy a lángok hajnalban csaptak fel. 

Az egészségügyi hatóságok szerint a három halott a kórházban ápolt beteg volt.

Körülbelül 170 tűzoltót és 33 tűzoltóautó mozgósítottak az oltásra, a lángokat két óra alatt sikerült ellenőrzés alá vonni. A betegeket más kórházakba vitték, a tűz okát vizsgálják.

Forrás

MTI