/ Közélet
A magyar turisták személyi igazolvánnyal is beléphetnek Törökországba
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben
A magyar turisták személyi igazolvánnyal, útlevél nélkül is beléphetnek Törökországba - közölte az üzbegisztáni Szamarkandban tartózkodó Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter csütörtökön Facebook-oldalán.
Hirdetés
"Jó hír a Törökországba utazóknak: a magyar turisták innentől kezdve személyi igazolvánnyal (útlevél nélkül) is beléphetnek Törökországba"
- írta a miniszter.
Szijjártó Péter a Mevlüt Cavusoglu török külügyminiszterrel közös képével illusztrált bejegyzéséhez azt írta: "Mevlüt barátom megígérte, teljesítette. Pont, ahogyan szokta".
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke
Forrás
MTI