/ Közélet
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben
A napokban Ukrajna további 19 katona holttestét szállította haza.
Hirdetés
A hírt a megszállt területek reintegrációjáért felelős minisztérium közölte - írja a Karpat.in.ua.
„Újabb műveletet hajtottunk végre elesett katonáink Ukrajnának történő átadását illetően. 19 katonánk holttestét szállítottunk haza”
– olvasható a közleményben.
A műveletet az eltűnt személyekért felelős biztos, Oleh Kotenko
és Ukrajna más bűnüldöző szerveinek közreműködésével hajtották végre.
A holttestek visszaszállításának folyamata a Genfi Egyezmény normái szerint zajlott.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke