Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben
Volodimir Zelenszkij kijelentette, országa hadserege célba veszi azokat az orosz katonákat, akik a zaporizzsjai atomerőművet lövik, vagy támadások indítására használják azt bázisként – számolt be a Guardian.
Hirdetés
„Minden orosz katonának, aki az erőműre lő, vagy az erőművet fedezékként használva támad, meg kell értenie, hogy különleges célponttá válik hírszerzőink, különleges szolgálataink, hadseregünk számára”
– szögezte le az ukrán elnök szombat esti videóbeszédében.
Közben a nukleáris katasztrófától tartó G7-országok felszólították Moszkvát, hogy vonja ki erőit az erőműből.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke