/ Közélet
A Vérke- és Szipa-csatorna talajjavításáról tanácskoztak
A Vérke- és Szipa-csatorna talajjavításáról tanácskoztak
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Június 29-én megtartották a Tisza Vízgyűjtő Tanácsának ülését - tudatta közösségi oldalán Babják Zoltán, a Beregszászi kistérség polgármestere.

Hirdetés

Kiemelte, hogy a megbeszélésen a Vérke- és Szipa-csatorna meliorációs (talajjavítási) rendszerének rekonstrukciójáról volt szó a Beregszászi járás területén.

Hirdetés

A polgármester hangsúlyozta, hogy az elkövetkezendő héten megbeszélést tart majd Oleh Kisziljlel, a Tisza vízgyűjtőjének víztartalékaival foglalkozó főosztály vezetőjével arról, hogy

hogyan lehetne megoldani a Vérke megtisztítását a gazdasági korlátozások és a hadiállapot idején.

A további információkat a tanácskozást követően tudatják részletesebben.