/ Közélet
Az orosz hadsereg több rakétát lőtt ki Odesszára, melynek következtében legalább öten meghaltak, sokan megsérültek.
Az orosz hadsereg több rakétát lőtt ki Odesszára, melynek következtében legalább öten meghaltak, sokan megsérültek.
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Az orosz hadsereg több rakétát lőtt ki Odesszára, melynek következtében legalább öten meghaltak, sokan megsérültek.

Hirdetés

Közölte az RBC-Ukraine Andrij Jermaknak, az Elnöki Hivatal vezetőjének Twitter-fiókjára hivatkozva.

Hirdetés

"5 halott és 18 ukrán állampolgár megsebesült. Ezek csak azok, akiket megtaláltak. És nagy valószínűséggel még többen lesznek"

- írja Jermak.

Az is ismert, hogy a halottak között egy három hónapos baba is van.

"Semmi sem szent. Abszolút. A gonosz elnyeri büntetését"

- tette hozzá Jermak.