/ Kékfény
Az ungvári rendőrök őrizetbe vettek egy férfit, aki erőszakosan viselkedett egy katonanővel szemben
Az ungvári rendőrök őrizetbe vettek egy férfit, aki erőszakosan viselkedett egy katonanővel szemben
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Az ungvári rendőrök őrizetbe vettek egy férfit, aki erőszakosan viselkedett egy katonanővel szemben

Hirdetés

Április 14-én a területvédelmi egységben szolgálatot teljesítő 27 éves katonanő fordult a rendőrséghez.

Hirdetés

A lány elmondta, hogy az I. Franko utcában összetűzésbe került egy agresszíven viselkedő és testi erőszakkal fenyegetőző férfival.

Elmondása szerint a férfi lökdösődött, kiabált és provokatívan beszélt háborúról.

A rendőrök őrizetbe vettek egy 39 éves ungvári lakost és ideiglenes fogdába helyezték - közölte az ungvári rendőrkapitányság.

Az ungvári rendőrség nyomozói Ukrajna Büntető Törvénykönyve 435-1. cikkének 1. része (Katona becsületének és méltóságának megsértése, katona fenyegetése) alapján indítottak büntetőeljárást. A férfi szabadlábon védekezhet.