Négy gépkocsi ütközött össze Lemberg megyében. A baleset következtében két kárpátaljai lakos megsérült.
A baleset október 12-én a reggeli órákban Lemberg megyében történt. Ott a Szambirszkij járásban négy gépkocsi ütközött össze - írja a Mukachevo.net hírportál a Lemberg Megyei Rendőrség nyomán.
Az előzetes információk szerint egy Skoda Octavia, Lexus márkájú gépkocsi, egy Renault és egy Iveco márkájú kisbusz ütközött össze.
A Skoda volánja mögött egy 36 éves az Iveco volánja mögött pedig egy 44 kárpátaljai lakos ült.
A többi gépkocsit lembergi lakosok vezették.
A baleset következtében a Skoda sofőrje és 36 éves női utasa is megsérült.
Őket a kórházba szállították.
Az illetékes hatóságok vizsgálják a baleset pontos okait és körülményeit.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke