/ Kékfény
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben
Ukrajnában, Poltava egyik iskolájában egy lány nyilakat és számszeríjat hozott az iskolába, és azzal sebesítette meg tanárait.
Hirdetés
Az eset következtében két tanár megsérült
- írja a Podrobnosti.ua hírportál a Poltava Megyei Rendőrség nyomán.
A 19 éves lányt őrizetbe vették, és a gyilkossági kísérlet miatt eljárást indítottak ellene.
A lányt előzetes letartóztatásba helyezték.
Az illetékes hatóságok vizsgálják az eset pontos okait és körülményeit.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke