/ Kékfény
Számszeríjjal sebesített meg tanárokat egy lány Ukrajnában
Számszeríjjal sebesített meg tanárokat egy lány Ukrajnában
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Ukrajnában, Poltava egyik iskolájában egy lány nyilakat és számszeríjat hozott az iskolába, és azzal sebesítette meg tanárait.

Hirdetés

Az eset következtében két tanár megsérült

- írja a Podrobnosti.ua hírportál a Poltava Megyei Rendőrség nyomán.

A 19 éves lányt őrizetbe vették, és a gyilkossági kísérlet miatt eljárást indítottak ellene.

A lányt előzetes letartóztatásba helyezték.

Az illetékes hatóságok vizsgálják az eset pontos okait és körülményeit.