Az X-Faktor győztese, Kocsis Paulina ennél boldogabb már nem is lehetne, ugyanis nemcsak férjhez ment, de egy csodás utazáson is részt vett.
A 26 éves énekesnő és kedvese, Martin három hétre elszabadultak, hogy motorral járják be fél Európát, míg végül Marokkóba, pontosabban Tangerbe nem értek. Paulinával madarat lehetne fogatni a boldogságtól, annak ellenére is, hogy az esküvőt és a lagzit még meg sem tartották - írja a femina.hu.
– Én igazából már egy éve Hepp-Kocsis Paulina vagyok, és az esküvőt, a lagzit csak júliusban tartjuk meg, de a polgári már rég megvolt. Pont emiatt a polgárin nem is adtunk egymásnak gyűrűt, azt majd csak a lagzin fogjuk Balatonon – magyarázta az énekesnő a Blikknek.
Hiába nem ünnepelték még nagy népesség előtt, hogy összekötötték az életüket, motoros túrájukra már úgy mentek el, mintha nászúton lennének.
– Azért is gondoltunk erre előnászútként, mert szerintem az emberek most már alapból is jobban szeretnek télen menni nyaralni. Úgy nyaralni, hogy akkor melegebb helyre, strandra, kifeküdni egy picit, és nagyon szerettünk volna már egy hosszabb kalandot magunk mögött tudni.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat! Értesüljön időben a legfontosabb ukrajnai és kárpátaljai hírekről! Kövessen minket Facebookon, Instagramon, Twitteren vagy iratkozzon fel Google News csatornánkra!
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke