/ Kékfény
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben
Újabb lövöldözés volt az Egyesült Államokban: hárman vesztették életüket és ketten megsebesültek, amikor egy fegyveres tüzet nyitott egy bevásárlóközpontban Indiana államban – hangzott el az M1 Híradójában.
Hirdetés
Az ámokfutásnak végül egy szemtanú vetett véget: saját fegyverével ölte meg a merénylőt.
A hatóságok egyelőre nem közölték az elkövető nevét és motivációit.
Ez volt a 351.tömeges lövöldözés idén az Egyesült Államokban, az év eleje óta több mint 24 ezer amerikai vesztette életét fegyveres erőszak következtében
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke