/ Kékfény
Fegyveres lőtt le négy embert egy amerikai kisvárosban
Fegyveres lőtt le négy embert egy amerikai kisvárosban
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Fegyveres sebesített meg halálosan négy embert egy Ohio állambeli kisvárosban.

Hirdetés

A rendőrségi jelentések szerint a támadót azonosították és keresik. A gyanúsított, egy 39 éves férfi egy terepjáróval menekült el, adta hírül az MTI.

Butler Township település rendőrfőnöke elmondta, hogy a négy áldozatot lőtt sebekkel találták meg a városban több helyszínen. Figyelmeztette a környéken élőket, hogy a

Hirdetés

"férfit ne közelítsék meg, mert valószínűleg fegyver van nála, és veszélyes lehet".

A rendőrség vizsgálja a tragédia hátterét, és azt, hogy mentális okok szerepet játszhattak-e benne - közölte John Porter rendőrfőnök.

"Amennyire vissza tudunk emlékezni, ez volt az első erőszakos bűncselekmény a közösségben"

- tette hozzá.  

Sajtójelentések szerint a gyanúsítottat, Stephen Marlow-t betörés és fenyegetés miatt már elítélték, és idén februárban került feltételesen szabadlábra.

Butler Township egy alig 8 ezer lelkes kisváros Ohio állam nyugati részén, Dayton közelében.

Forrás

MTI