December 12-én Tiszapéterfalvàn felgyullad a harmadik gyertya is az adventi koszorún.
Az alkalmat ifj. Hàjas István, nevetlenfalui református lelkész szolgálata indított, majd Iván Gábor, görögkatolikus lelkipásztor szólt az egybegyűltekhez - közölték a Tiszaháti kistérség közösségi oldalán.
A Tiszahàti kistérség végrehajtó bizottságának titkára, Petrás Katalin is köszöntötte a jelenlévőket.
A Nevetlenfalui középiskola diákjai színes műsort mutattak be, valamint a Tiszabökényi Árpád-házi Szent Erzsébet római katolikus plébánia lelkipásztora. Márió atya beszélt az advent fontosságáról - tudhattuk meg.
Emellett csodás adventi dalokat énekelt el a művészeti iskola tanárainak kórusa.
Ezt követően meggyulladt a harmadik gyertya lángja a kistérség adventi koszorúján.
Majd Fudella József és Anita által felkészített Feketeardai rómaikatolikus egyház gyerekei adtak elő csodálatos karácsonyi dalokat.
Az alkalmat Kobrin Mihály, tiszapéterfalvi tiszteletes áldása zárta.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke