/ Kékfény
Kárpátaljaiak sérültek meg egy balesetben Lemberg megyében
Kárpátaljaiak sérültek meg egy balesetben Lemberg megyében
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Négy gépkocsi ütközött össze Lemberg megyében. A baleset következtében két kárpátaljai lakos megsérült.

Hirdetés

A baleset október 12-én a reggeli órákban Lemberg megyében történt. Ott a Szambirszkij járásban négy gépkocsi ütközött össze - írja a Mukachevo.net hírportál a Lemberg Megyei Rendőrség nyomán.

Az előzetes információk szerint egy Skoda Octavia, Lexus márkájú gépkocsi, egy Renault és egy Iveco márkájú kisbusz ütközött össze.

Hirdetés

A Skoda volánja mögött egy 36 éves az Iveco volánja mögött pedig egy 44 kárpátaljai lakos ült.

A többi gépkocsit lembergi lakosok vezették.

A baleset következtében a Skoda sofőrje és 36 éves női utasa is megsérült.  

Őket a kórházba szállították.

Az illetékes hatóságok vizsgálják a baleset pontos okait és körülményeit.