Az amerikai alelnök szerint Oroszország túl sokat kér az Ukrajnával vívott háború befejezéséért.
Az amerikai alelnök egy washingtoni biztonságpolitikai értekezleten kijelentette, hogy Oroszország túl sokat kér az Ukrajnával vívott háború befejezéséért. J. D. Vance kifejtette, hogy az Egyesült Államok a hosszú távú rendezésre koncentrál, mivel Oroszország elutasította az USA 30 napos tűzszünetre vonatkozó felhívását – számolt be a Politico.
Oroszországnak valószínűleg engedményeket kell tennie.
„Az oroszok bizonyos követelményeket, bizonyos engedményeket kérnek a konfliktus lezárása érdekében. Szerintünk túl sokat kérnek” – jegyezte meg az alelnök.
Hozzátette, szeretné, ha az oroszok és az ukránok közvetlenül tárgyalnának - közölte a hirado.hu.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat! Értesüljön időben a legfontosabb ukrajnai és kárpátaljai hírekről! Kövessen minket Facebookon, Instagramon, Twitteren vagy iratkozzon fel Google News csatornánkra!
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke