Dmitro Kuleba ukrán külügyminiszter benyújtotta lemondását az ukrán parlamentnek. A Verhovna Rada a következő plenáris ülések egyikén fogja megvitatni az ukrán külügyminiszter lemondását.
Erről az RBC-Ukrajna az Ukrán Legfelsőbb Rada elnökének, Ruszlan Sztefancsuknak a Facebook-oldalára hivatkozva számolt be.
A Verhovna Rada megkapta Dmitro Kuleba ukrán külügyminiszter lemondó levelét - írta Sztefancsuk.
A Verhovna Rada elnöke hozzátette, hogy a kérvényt a következő plenáris ülések egyikén fogják megvizsgálni.
Korábban hírt adtunk róla, hogy benyújtotta lemondását három ukrán miniszter a parlamentnek: Denisz Maljuszka igazságügyi, Olekszandr Kamisin, a stratégiai iparágakért felelős, valamint Ruszlan Sztrilec, a környezetvédelmi tárca vezetője - hozta nyilvánosságra Ruszlan Sztefancsuk házelnök a Facebookon.
Iratkozz fel a Kárpátinfo.net csatornáira: Facebook, Instagram, Twitter, Telegram, Google Hírek
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke