/ Közélet
A magyar turisták személyi igazolvánnyal is beléphetnek Törökországba
Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter
Szijjártó Péter, Magyarország külgazdasági és külügyminisztere
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

A magyar turisták személyi igazolvánnyal, útlevél nélkül is beléphetnek Törökországba - közölte az üzbegisztáni Szamarkandban tartózkodó Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter csütörtökön Facebook-oldalán.

Hirdetés

"Jó hír a Törökországba utazóknak: a magyar turisták innentől kezdve személyi igazolvánnyal (útlevél nélkül) is beléphetnek Törökországba"

- írta a miniszter.

Szijjártó Péter a Mevlüt Cavusoglu török külügyminiszterrel közös képével illusztrált bejegyzéséhez azt írta: "Mevlüt barátom megígérte, teljesítette. Pont, ahogyan szokta".

Forrás

MTI