/ Közélet
Illegális avarégetés Beregszászban
Illegális avarégetés Beregszászban
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

A lehullott falevelek és a hulladék elégetése nem csupán káros környezetünk számára, hanem tilos is a törvények szerint - közli Babják Zoltán polgármester közösségi oldalán.

Hirdetés

A napokban például az adminisztratív szabálysértésekről szóló Törvénykönyv 152. sz. cikkelye alapján szabálysértési jegyzőkönyvet vett fel kistérségünk rendőrtisztje egy beregszászi lakossal szemben,

aki a Bartók Béla utcában égetett el lehullott faleveleket.

Az illető nőt a polgárok nem adózó minimális jövedelme 20—80-szeresének megfelelő pénzbírság fenyegeti - írja a polgármester.