/ Közélet
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben
A lehullott falevelek és a hulladék elégetése nem csupán káros környezetünk számára, hanem tilos is a törvények szerint - közli Babják Zoltán polgármester közösségi oldalán.
Hirdetés
A napokban például az adminisztratív szabálysértésekről szóló Törvénykönyv 152. sz. cikkelye alapján szabálysértési jegyzőkönyvet vett fel kistérségünk rendőrtisztje egy beregszászi lakossal szemben,
aki a Bartók Béla utcában égetett el lehullott faleveleket.
Az illető nőt a polgárok nem adózó minimális jövedelme 20—80-szeresének megfelelő pénzbírság fenyegeti - írja a polgármester.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke