Karanténba vonul Vlagyimir Putyin orosz elnök a környezetében történt koronavírusos esetek miatt - áll a Kreml mai sajtótájékoztatójában.
A közlemény szerint az orosz elnök Emomalii Rahmon, tádzsik elnökkel folytatott megbeszélésén jelentette be a hírt - írja az MTI.
Vlagyimir Putyin közölte, hogy a környezetében kimutatott koronavírusos megbetegedések miatt bizonyos ideig be kell tartania az önkéntes elszigeteltség szabályait
- fogalmaztak a közleményben.
A Kreml szerint Putyin emiatt videólinken keresztül vesz majd részt a Sanghaji Együttműködési Szervezet és a Kollektív Biztonsági Szerződés Szervezete (ODKB) e heti dusanbei csúcsértekezletén.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke
Forrás
MTI