/ Közélet
Odesszában egy táborban 42 gyerek fertőződött meg koronavírussal
Odesszában egy táborban 42 gyerek fertőződött meg koronavírussal
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Ukrajnában, Odesszában, a Moloda hvargyija központban 42 gyermek fertőződött meg koronavírussal.

Hirdetés

A Moloda hvargyija központban az orvosok

42 gyermeknél és két pedagógusnál fedezték fel a COVID-19 vírust.

Erről az Odessza Megyei Állami Adminisztráció egészségügyi osztályán számoltak be az Ukrinform.ua tudósítójának.

"Augusztus 17-én 42 gyermek és két nevelő a fertőződött meg koronavírussal" - mondta Lyudmila Melynicsuk, az egészségügyi osztály szóvivője.

A gyermekközpotban karanténintézkedéseket vezettek be.

Jelenleg mintegy 1200 gyermek táborozik a Moloda hvargyija Központban.

Az elmúlt 24 órában Odessza megyében 111 embernél fedezték fel a vírust PCR-teszt segítségével.