Ukrajnában november 15-től csak COVID-okmányokkal lehet belépni a parlament épületébe.
Ukrajnában november 15-től csak COVID-okmányokkal lehet belépni a parlament épületébe.
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Ukrajnában november 15-től csak COVID-okmányokkal lehet belépni a parlament épületébe.

Hirdetés

Ruszlan Sztefancsuk, az Ukrán Parlament elnöke megtiltotta a parlament épületének COVID-dokumentumok nélküli látogatását.

A Korrespondent.net az Ukrán Parlament közleményére hivatkozva közölte, hogy az akut légúti megbetegedések terjedésének megakadályozásának érdekében

a parlamentbe csak azok léphetnek be, akiket beoltottak a koronavírus ellen, vagy akiknek PCR-tesztje negatív.