Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben
Ukrajnában november 15-től csak COVID-okmányokkal lehet belépni a parlament épületébe.
Hirdetés
Ruszlan Sztefancsuk, az Ukrán Parlament elnöke megtiltotta a parlament épületének COVID-dokumentumok nélküli látogatását.
A Korrespondent.net az Ukrán Parlament közleményére hivatkozva közölte, hogy az akut légúti megbetegedések terjedésének megakadályozásának érdekében
a parlamentbe csak azok léphetnek be, akiket beoltottak a koronavírus ellen, vagy akiknek PCR-tesztje negatív.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke