A kárpátaljai rendőrség munkatársai letartóztattak négy férfit, akik aktív résztvevői voltak a Nagyszőlős közelében található Szőlősvégardó településen kitört verekedésnek.
Erről a Kárpátaljai Megyei Rendőrség Facebook-oldala számolt be.
A rendőrség közlése szerint a Beregszászi járásban található Pidvinohradovo (Szőlősvégardó) településen kitört verekedésről kaptak értesítést.
A helyszínre kivonuló rendőrségi egységek azonnal intézkedtek a jogsértés megszüntetése és a konfliktus eszkalálódásának megelőzése érdekében.
A rendőrök letartóztattak négy 31, 33, 39 és 41 éves férfit, akik aktívan részt vettek a garázda cselekményekben.
Az elsődleges nyomozás során kiderült, hogy a dulakodás során három letartóztatott különféle tárgyakkal megrongálta egy helyi lakos Mitsubishi típusú autóját.
A letartóztatás közben az egyik elkövető fenyegetőzött és ellenállást tanúsított a rendőrökkel szemben. Az Ukrajna Nemzeti Rendőrségéről szóló törvény értelmében fizikai kényszert és különleges eszközöket alkalmaztak vele szemben.
A rendőrök a gyanúsítottakat ideiglenes őrizetbe helyezték. Az ügyben tovább folytatják a nyomozást.
Iratkozzon fel a Kárpátinfo.net csatornáira:
Facebook, Instagram, Twitter, Telegram
Olvassa a Kárpátinfo.net híreit a Google News oldalon.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke