/ Kékfény
Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság. Illusztráció. Fotó: Police.hu
Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság. Illusztráció. Fotó: Police.hu
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Tizenkét éves lányt fojtott meg egy 32 éves férfi Nyíregyházán, a gyanúsítottat a rendőrök őrizetbe vették - közölte a honlapján a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság kedden.

Hirdetés

Közleményükben azt írták, a tiszarádi lány eltűnéséről vasárnap tett bejelentést a rendőrségen az egyik családtagja, akinek elmondása szerint a lány előző nap otthonában megsérült, és a család egyik férfiismerőse kísérte Nyíregyházára orvosi ellátásra, ahonnan nem érkeztek haza.

A rendőrök nagy erőkkel kezdték meg az adatgyűjtést az eltűnt lány felkutatása érdekében és néhány órán belül megtalálták a lányt korábban elkísérő 32 éves gávavencsellői férfit. A gyanúsított a nyomozóknak azt mondta, hogy a fiatal lánnyal szerelmi kapcsolatban álltak és az orvosi ellátás után Nyíregyházán sétálni indultak.

Egy erdős területre mentek, ahol összevesztek, majd a férfi megfojtotta és sorsára hagyta a lányt 

- olvasható a közleményben.

A nyomozók a férfi által megadott helyen megtalálták a lány holttestét.

Az emberölés bűntettével gyanúsított férfit a rendőrök kihallgatták, őrizetbe vették és kezdeményezik letartóztatását.


 


Iratkozzon fel a Kárpátinfo.net csatornáira: 
Facebook, Instagram, Twitter, Telegram

Olvassa a Kárpátinfo.net híreit a Google News oldalon.


Forrás

MTI