/ Kékfény
Fejbe lőtt holttestet találtak a Balatonban. A kiemelt kép illusztráció. (Fotó: MTI/Bodnár Boglárka )
Fejbe lőtt holttestet találtak a Balatonban. A kiemelt kép illusztráció. (Fotó: MTI/Bodnár Boglárka )
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Fejbe lőtt ember holttestét emelték ki a tóból, sajtóinformációk szerint a férfi öngyilkosságot követhetett el.

Hirdetés

Egy holttestet találtak Balatonszepezd és Révfülöp között, a Balatonban – számolt be a 24.hu.  nyomán a hirado.hu. A portál egyik olvasója szerint a megtalált férfi fejbe lőtte magát.

Hirdetés

Bartók Judit, a Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az esettel kapcsolatban a lap kérdéseire reagálva elmondta, hogy

a rendőrség általános közigazgatási rendtartás szabályai szerint vizsgálja a haláleset körülményeit.

Felidézték, hogy korábban egy idős férfi is fejbe lőtte magát a veszprémi Barátság parkban.

Forrás