/ Kékfény
Kiskorú megerőszakolásával gyanúsítanak két 18 és 29 éves férfit Kárpátalján. Fotó: Ukrán Nemzeti Rendőrség
Kiskorú megerőszakolásával gyanúsítanak két 18 és 29 éves férfit Kárpátalján. Fotó: Ukrán Nemzeti Rendőrség
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben
Kárpátalján a rendőrség nyomozást folytat egy 15 éves lány megerőszakolása ügyében. A bűncselekménnyel gyanúsított 18 és 29 éves személyeket őrizetbe vették és ideiglenes fogdába helyezték.
 
Hirdetés
Erről a Kárpátaljai Rendőrség számolt be hivatalos oldalán.
 
Június 15-én egy 15 éves kárpátaljai lány fordult az egyik járási rendőrkapitánysághoz. A lány elmondta, hogy néhány nappal ezelőtt két helyi lakos megerőszakolta -  áll a közleményben.

A rendőrök közlése szerint az eset június 5-én este történt. Az áldozat elmondása szerint aznap este a támadók megfenyegették és az egyik elkövető lakásába kényszerítették. Ott alkoholt fogyasztottak, majd később a kiskorú kiszolgáltatott állapotát kihasználva az elkövetők megerőszakolták.

Hirdetés

Megállapítást nyert, hogy egy 18 éves és egy 29 éves kárpátaljai férfi vett részt a szexuális bűncselekmények elkövetésében. 

A rendőrök az Ukrán Btk. 208. cikkelye értelmében őrizetbe vették őket, és ideiglenes fogdában helyezték el őket.

Az eljárást megelőző nyomozás folyamatban van.


Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat! Értesüljön időben a legfontosabb ukrajnai és kárpátaljai hírekről! Kövessen minket Facebookon, Instagramon, Twitteren  vagy iratkozzon fel Google News csatornánkra!