Illegális rönkfa szállítmányt foglaltak le a rendőrök Kárpátalján
A kárpátaljai rendőrök illegális rönkfa szállítmányt foglaltak le
A kárpátaljai rendőrök illegális rönkfa szállítmányt foglaltak le
 / Kékfény
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo.net cikkeit mindig az elsők között lásd a Google keresőben

Kárpátalján a rendőrök lefoglaltak egy rönkfával megrakott teherautót, mivel a sofőr nem rendelkezett megfelelő okmányokkal.

Hirdetés

Október 19-én, késő este Drahobrat környéki erdősávban a rendőrök megállítottak egy fát szállító ZIL-131 teherautót - közölte Kárpátalja Rendőrsége közösségi oldalán.

Az ellenőrzés során a rendfenntartók megállapították, hogy a sofőr nem rendelkezik fa szállítására vonatkozó engedéllyel.

Ráadásul a fatörzseken semmilyen jelölés nem volt. A helyszínre egy nyomozó- és operatív csoportot hívtak, akiknek munkatársai a járművet a rakománnyal együtt lefoglalták.

A nyomozás során a rendőrség azonosítani fogja az illegális fakitermelésben érintett személyeket. A nyomozás folyamatban van.