Kárpátalján halálos közúti baleset történt a Huszti járásban – közölte a Szuszpilne kiadvánnyal Hanna Dan, a megyei rendőrség szóvivője.
Közlése szerint a baleset éjfél körül történt Huszt városának külvárosában.
Az előzetes információk szerint egy VAZ-2109 típusú személygépkocsi vezetője Szokirnica község irányába haladva elvesztette uralmát járműve felett és az árokba hajtott, majd egy fának csapódott.
A 25 éves sofőr a helyszínen belehalt sérüléseibe
- mondta a szóvivő.
A helyszínre kiérkező szakemberek speciális eszközökkel vágták ki a szétroncsolódott személygépkocsiból az 1997-es születésű sofőr holttestét - áll a bejegyzésben.
A halálos baleset körülményeinek megállapitása érdekében nyomozást indítottak.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke
Forrás
Legkevesebb három ember halt meg és ketten megsérültek Ukrajnában a rossz időjárási viszonyok miatt.
Másodszor rendezték meg a Kárpátaljai citerások találkozóját, amely ezúttal is a közös muzsikálás, a hagyományőrzés és az öröm jegyében telt.
Hatalmas felháborodást váltott ki Ausztriában annak az 52 éves szír állampolgárnak az ítélete, aki édességgel csalta lakásába, majd brutálisan megerőszakolt egy hatéves kislányt.
Orosz dróntámadás érte Odesszát: 13 sérült, lakóházak és kikötői infrastruktúra rongálódott, egy kereskedelmi hajót is találat ért.
Tavaly 2,1 millió fő vándorolt be az EU-ba.
A légvédelem 74 drónt hatástalanított az ország északi, keleti és déli régióiban, azonban 15 helyszínen 20 drón célba talált.
Zelenszkij újabb hosszabbítást kezdeményez: 90 nappal nőhet a hadiállapot és a mozgósítás időtartama Ukrajnában.
Halálos áldozata van a kárpátaljai viharnak: egy férfira fa dőlt. Több település áram nélkül maradt, autók és házak rongálódtak meg.
Az alkalom középpontjában ezúttal a család állt.
A csernyihivi rendőrség közlése szerint Oroszország már második napja támadja a térség településeit.