/ Kékfény
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben
A héten 25 gyermek érkezett üdültetésre a Beregszászi kistérségbe a Szumi megyei Ohtirkából - közölte Babják Zoltán, a Beregszászi kistérség polgármestere Facebook-oldalán.
Hirdetés
"A település jelentős károkat szenvedett a harci cselekmények során. Hálával fogadtam vendégeinktől a tradicionális baráti korovajt, s tartalmas vakációt kívántam számukra vidékünkön."
- írta a polgármester.
A gyerekeket ittlétük során számos színes program és kirándulás várja.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke