/ Kékfény
25 gyermek érkezett üdültetésre a Beregszászi kistérségbe a Szumi megyei Ohtirkából.
25 gyermek érkezett üdültetésre a Beregszászi kistérségbe a Szumi megyei Ohtirkából.
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

A héten 25 gyermek érkezett üdültetésre a Beregszászi kistérségbe a Szumi megyei Ohtirkából - közölte Babják Zoltán, a Beregszászi kistérség polgármestere Facebook-oldalán. 

Hirdetés

"A település jelentős károkat szenvedett a harci cselekmények során. Hálával fogadtam vendégeinktől a tradicionális baráti korovajt, s tartalmas vakációt kívántam számukra vidékünkön." 

- írta a polgármester.

A gyerekeket ittlétük során számos színes program és kirándulás várja.