Alsószlatinánál (Nyizsnye Szolotvino) gyulladt ki egy Volkswagen T5 a Kijev–Csap úton. A tűzoltók gyors beavatkozásának köszönhetően sikerült eloltani a tüzet. A keletkezett károkat a rendőrség vizsgálja.
Erről a Rendkívüli Helyzetek Állami Szolgálata (DSZNSZ) kárpátaljai kirendeltsége számolt be hivatalos weboldalán.
Július 24-én 17:22-kor érkezett bejelentés az ukrán katasztrófavédelemhez egy Volkswagen T5 típusú gépjármű kigyulladásáról. A sofőr éppen a Kijev–Csap autóúton haladt, majd megállt egy bolt mellett a Kárpátaljai megyei Alsószlatina (Nyizsnye Szolotvino) településen.
Miután az autót az út szélén hagyta, a férfi bement a boltba, ám visszatérve sűrű füstöt látott felszállni a jármű motorházteteje alól.
Bár a sofőr és más autósok vízzel és porral oltó készülékekkel próbálták megfékezni a lángokat, az erőfeszítések nem jártak sikerrel.
A helyszínre kiérkező tűzoltó egységek oltották el a tüzet.
A tűzeset okát, valamint a keletkezett kár összegét jelenleg a hatóságok vizsgálják.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat! Értesüljön időben a legfontosabb ukrajnai és kárpátaljai hírekről! Kövessen minket Facebookon, Instagramon, Twitteren vagy iratkozzon fel Google News csatornánkra!
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke