/ Kékfény
Szén-monoxidmérgezést szenvedtek ketten Kárpátalján
Szén-monoxidmérgezést szenvedtek ketten Kárpátalján
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

A csaknem tragédiává vált eset január 6-án reggel történt Kárpátalján, Veléte (Велятино) településen történt.

Hirdetés

Az Ukrán Rendkívüli Helyzetek Állami Szolgálatának (DSZNSZ) kárpátaljai megyei főosztályán arról nyilatkoztak,

Hirdetés

hogy a gázbojler meghibásodása miatt egy 1976-os és egy 1975-ös születésű helyi lakos szén-monoxidmérgezést szenvedett

– írja a Mukachevo.net

A mérgezés tüneteivel mindkét áldozatot a Huszti Kerületi Kórházba szállították.

Jelenleg az áldozatok állapota kielégítő.