Szabolcs-Szatmár-Bereg megye magyar-ukrán viszonylatú közúti határátkelőhelyein (Tiszabecs, Beregsurány, Barabás, Lónya) szünetel a ki- és beléptetés 2021. szeptember 3-án 9 óra 30 perctől.
Az ukrán határőrizeti szerv tájékoztatása szerint az informatikai rendszerük meghibásodott, aminek elhárításán a már dolgoznak
- írja a police.hu.
A külföldre utazóknak ajánljuk, hogy elindulás előtt tájékozódjanak a határátkelőhelyek nyitvatartási idejéről és az aktuális várakozási időkről a rendőrségi honlap Határinfó oldalán, valamint a Rendőrségi Útinformációs Rendszer (Rutin) mobil applikáció segítségével.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke