/ Gazdaság
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben
Az áramellátó rendszer csaknem egyharmada meghibásodott Kijev térségében, miután az orosz harci egységek az éjszaka folyamán ismét rakétákkal és drónokkal támadták az energetikai infrastruktúrát – jelentette be Olekszij Kuleba regionális kormányzó a Telegramon.
Hirdetés
Számos kritikus fontosságú létesítmény megsérült vagy leállt, ennek következtében az áramellátás mintegy harmadával csökkent.
Az orosz erők egy ideje célzottan, gyakorlatilag naponta támadják Ukrajna áram- és vízellátását.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke