/ Gazdaság
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben
Az ukrajnai Zaporizzsjai atomerőmű ismét közvetlenül az országos hálózatról kap áramot, miután a mérnökök megjavították a konfliktus során megsérült négy fő távvezeték egyikét – áll a NAÜ közleményében, közölte a Hirado.hu.
Hirdetés
Bár a Zaporizzsjai atomerőmű áramellátási helyzete javult az elmúlt héten, a helyzet még mindig bizonytalan, és konzultációkat kezdeményeztem az érintett felekkel, amelyek célja a nukleáris biztonság és a biztonságvédelmi védőövezet sürgős létrehozása a ZNPP-nél – mondta Rafael Mariano Grossi, a NAÜ vezetője.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke