Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben
Az Egyesült Államok jelentősen megnöveli katonai jelenlétét Európában – jelentette be Joe Biden amerikai elnök szerdán a NATO madridi csúcstalálkozójának első hivatalos munkanapján, írja a Hirado.
Hirdetés
„Szövetségeseinkkel együtt biztosítani fogjuk,
hogy a NATO készen álljon mindenféle földi, tengeri vagy légi fenyegetés kezelésére”
– jelentette ki.
Mint mondta, az amerikai erők Spanyolországban, Lengyelországban, Romániában, a balti államokban, az Egyesült Királyságban, Németország és Olaszországban is növelik jelenlétüket.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke