Az amerikai katonai jelenlét európai növelését jelentette be Joe Biden
Az amerikai katonai jelenlét európai növelését jelentette be Joe Biden
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Az Egyesült Államok jelentősen megnöveli katonai jelenlétét Európában – jelentette be Joe Biden amerikai elnök szerdán a NATO madridi csúcstalálkozójának első hivatalos munkanapján, írja a Hirado.

Hirdetés

„Szövetségeseinkkel együtt biztosítani fogjuk,

hogy a NATO készen álljon mindenféle földi, tengeri vagy légi fenyegetés kezelésére”

– jelentette ki.

Mint mondta, az amerikai erők Spanyolországban, Lengyelországban, Romániában, a balti államokban, az Egyesült Királyságban, Németország és Olaszországban is növelik jelenlétüket.

Forrás