Azt mindenki tudja, hogy az izomláz, az izzadtság és a testszag teljesen normális az edzések után, de arról senki sem szól előre, hogy a viszketés, a könnyezés és a telefújt zsebkendők is azok.
Azt mindenki tudja, hogy az izomláz, az izzadtság és a testszag teljesen normális az edzések után, de arról senki sem szól előre, hogy a viszketés, a könnyezés és a telefújt zsebkendők is azok.