Ukrajnában, a zaporizzsja megyei Melitopol városban egy nőt bíróság elé állítottak a karantén megsértése miatt, mert személyigazolvány nélkül vitte ki a szemetet
Ukrajnában, a zaporizzsja megyei Melitopol városban egy nőt bíróság elé állítottak a karantén megsértése miatt, mert személyigazolvány nélkül vitte ki a szemetet