Az orvosok nem figyelmeztetik megfelelően a pácienseket a dopamin-agonista gyógyszerek mellékhatásaira.
Hirdetés
Az öregedés az élet természetes velejárója, ami alól senki sem tudja kihúzni magát.
Az orvosok nem figyelmeztetik megfelelően a pácienseket a dopamin-agonista gyógyszerek mellékhatásaira.
Az öregedés az élet természetes velejárója, ami alól senki sem tudja kihúzni magát.