Amellett, hogy fizetni kell az elfogyasztott gáz mennyiségéért és a szállításért, átalánydíjat is fizetniük kell – beleértve azokat a hónapokat is, amikor a nincs fűtés
Amellett, hogy fizetni kell az elfogyasztott gáz mennyiségéért és a szállításért, átalánydíjat is fizetniük kell – beleértve azokat a hónapokat is, amikor a nincs fűtés