/ Közélet
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben
Ismét működik valamennyi magyar-ukrán határátkelőhely - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság péntek délután a police.hu oldalon.
Hirdetés
Korábban áramkimaradás miatt Záhonynál, Lónyánál, Barabásnál és Beregsuránynál szünetelt a határátlépés
- írja az MTI.
Az ukrán hatóságok azt jelezték, hogy a hiba már elhárult, így mind a be-, mind a kiléptetés megindult az ukrán oldalon - közölték.
Hirdetés
A korábban feltorlódott forgalom miatt
még hosszabb várakozási idővel kell számolniuk az Ukrajnába utazóknak vagy az onnan érkezőknek
- hívta fel a figyelmet a főkapitányság.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke
Forrás
MTI